Nowości

Kategorie lotowe (najlepsze możliwe wyniki) - sezon 2018
PZHGP Oddział 0100 Ostrów Wlkp., Okręg Kalisz

Uwaga! Obliczenia uwzględniają  listy konkursowe oddziałowe rejonowe okręgowe.
Uwaga! Obliczenia  uwzględniają (wykluczone ) powtarzających się gołębi w różnych kategoriach----------------------------------------------------------------------


Wykryte powtórzone gołębie

 Uwaga! Każdą korektę spisu gołębi w programie obliczeniowym po wyjaśnieniu z rachmistrzem musi także uwzględnić dany hodowca w swoim zegarze ESK.

Algorytm wykrył powtórzone numery obrączek rodowych:PL-100-18-12458 - Sobczak Grzegorz (Sekcja S4) Pozycja na spisie: 69
PL-100-18-12458 - Stempin Zenon (Sekcja S4) Pozycja na spisie: 22


PL-0100-18-1861 - Duliba Zbigniew i Leszek (Sekcja S4) Pozycja na spisie: 97
PL-0100-18-1861 - Duliba Zbigniew i Leszek (Sekcja S4) Pozycja na spisie: 98


PL-100-18-14006 - Tasarek Pawel (Sekcja S5) Pozycja na spisie: 30
PL-100-18-14006 - Tasarek Pawel (Sekcja S5) Pozycja na spisie: 31

------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Plan lotów gołębi młodych na rok 2018Godziny koszowania gołębi młodych


Komunikat Zarządu dotyczący spisu gołębi młodych

Mistrzostwa gołębi młodych Oddział :

8 z 15  i 10 z całości oraz dawne GMP  5 gołębi z 3 konkursami  te mistrzostwa odbędą się z pierwszych 5 lotów konkursowych.

Do mistrzostwa Okręgu są pierwsze 4 loty konkursowe  mistrzostwa w Okręgu 8 z 15 ( obecne Mistrzostwo Polski)  i 10 z całości  oraz 5 gołębi z 3 konkursami (dawne GMP).

--------------------------------------

Regulamin GMP oraz Intermistrzostwa

http://pzhgp.pl/2018/05/05/2017-11-27-%E2%80%A2-obowiazujace-w-2018-roku-regulaminy-wspolzawodnictwa-o-mistrzostwa-polski/

Jak hodowca który pozyskał login i hasło do programu weryfikuje swoje kategorie film instruktażowy

https://youtu.be/sl5z1BYYMXk


Wyniki gołębi stare 2018 bez weryfikacji z wgranymi listami Rejonowymi oraz okręgowymi- 2 loty Okręgowe 4 Rejony

Generalne Mistrzostwo Polski 2018 - klasyfikacja wszystkich hodowców z Oddziału. Obliczenia uwzględniają listy konkursowe rejonowe i okręgowe


Intermistrzostwo 2018 - klasyfikacja wszystkich hodowców z Oddziału. Obliczenia uwzględniają listy konkursowe rejonowe i okręgowe


Kategorie 2018 - klasyfikacja wszystkich hodowców z Oddziału. Obliczenia uwzględniają WYŁĄCZNIE listy konkursowe oddziałowe. Obliczenia nie uwzględniają powtarzających się gołębi w różnych kategoriach.

Kategorie "z całości" 2018 - klasyfikacja wszystkich hodowców z Oddziału. Obliczenia uwzględniają wyniki wszystkich gołębi ze spisu, jednakże WYŁĄCZNIE listy konkursowe oddziałowe. Obliczenia nie uwzględniają powtarzających się gołębi w różnych kategoriach.

Lotniki w kategoriach 2018 - klasyfikacja lotników w kategoriach dla wszystkich hodowców z Oddziału. Obliczenia uwzględniają WYŁĄCZNIE listy konkursowe oddziałowe. Uwaga! Planowane jest ulepszenie tej funkcji, tak aby uwzględniane były także listy konkursowe rejonowe i okręgowe - jeśli są dodane do programu.  

Lotniki w kategoriach "z całości" 2018 - klasyfikacja lotników w kategoriach dla wszystkich hodowców z Oddziału. Obliczenia uwzględniają wyniki wszystkich gołębi ze spisu, jednakże WYŁĄCZNIE listy konkursowe oddziałowe. Uwaga! Planowane jest ulepszenie tej funkcji, tak aby uwzględniane były także listy konkursowe rejonowe i okręgowe - jeśli są dodane do programu.       

Kategorie 2018 + LISTY WSPÓLNE - klasyfikacja wszystkich hodowców z Oddziału. Obliczenia uwzględniają listy konkursowe oddziałowe, rejonowe i okręgowe. Obliczenia NIE uwzględniają: a) powtarzających się gołębi w różnych kategoriach; b) użycia różnych list dla gołębi z kategorii  (oddziałowa, rejonowa, okręgowa) dla tego samego lotu .

8.

Kategorie "z całości" 2018 + LISTY WSPÓLNE - klasyfikacja wszystkich hodowców z Oddziału. Obliczenia uwzględniają wyniki wszystkich gołębi ze spisu. Obliczenia uwzględniają listy konkursowe oddziałowe, rejonowe i okręgowe. Obliczenia NIE uwzględniają: a) powtarzających się gołębi w różnych kategoriach; b) użycia różnych list dla gołębi z kategorii (oddziałowa, rejonowa, okręgowa) dla tego samego lotu.

      


-------------------------------------


Lista Okręgowa I lotu Borken


Lista Okręgowa II lotu Rodeschool


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wyjaśnienie typowania

       


 
© C O P Y R I G H T S 2009: WWW.SUPERHODOWCA.PL